BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lorelai

2 posters

Go down

Lorelai Empty Lorelai

Post by Lorelai Wed Feb 04, 2015 3:56 pm

1. Jak masz na imię?
Agnieszka
2. Ile masz lat?
22
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych?
Blade Dancer 51
4. Od jak dawna grasz w Lineage II?
Od początku, tj. około 10 lat, ale z dużymi przerwami.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący?
Aktualnie pracuję tylko w weekendy wieczorami, więc jestem dyspozycyjna. Nie gram codziennie tyle samo, zależy od humoru/pogody/humoru mojego psa Wink Potrafię siedzieć całą noc jak jest dobre towarzystwo.
6. Czy będziesz aktywnie korzystał z głosowego komunikatora klanowego?
Na siege, RB, pvp - oczywiście. Jeśli będzie jakaś konkretna sprawa do omówienia - wchodzę natychmiast. Cała drużyna siedzi na TSie - wchodzę natychmiast. Niemniej czasem mam ochotę pobyć sama sobie, posnuć się po rynku czy zrobić jakiegoś questa, mam akurat tylko chwilę czy coś, proszę nie robić mi wyrzutów, że jestem online, a nie na TSie.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II?
Allseron, a po wejściu GoD Core.
8. W których klanach grałeś poprzednio?
AhaAnga Smile następnie kilka lat Chimaru, na Core bez klanu.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu?
Tak, ale nie dzielę się kontem. Dla mnie sens tej gry leży we wspólnym osiąganiu celu, chociaż w dużej mierze ze mnie Zosia Samosia i mam kłopot z poproszeniem o pomoc, to innym pomagam chętnie.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu?
Pewnie Smile
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound?
W grze bardzo dobrze, w kronice Hellbound słabiej, może raz w życiu byłam w tej Hellboundowej lokalizacji (akurat około tej kroniki przestałam grać na jakiś czas), ale nie trzeba do mnie mówić dwa razy Smile

I jeszcze odrobinka od siebie:
W zasadzie pół życia grałam SwSką / EE, bo jestem urodzona do supportu, więc te klasy znam bardzo dobrze. Postanowiłam zrobić BD tak dla szalonej odmiany, żeby zobaczyć jak to jest tam po mrocznej stronie Wink
Lubię grę zespołową, ale nie jestem wielką fanką sztywnego CP i sytuacji, że poza ustalonymi godzinami nie mam czego w grze szukać. Przyznam się bez bicia, że mam swoją kowalkę i SE - obie na 52 poziomie, bo kucie ssów i handlowanie różnymi rzeczami sprawia mi wielką frajdę i czułabym się dziwnie gdybym musiała ten fakt przed klanem ukrywać, zwłaszcza że zarówno craft jak i SE mogą się czasem klanowiczom przydać. Jednak nie są to postacie, które zamierzam równorzędnie "ciągnąć" i chciałabym się skupić na graniu BD bez latania z boxem na plecach, bo to po jakimś czasie męczy po prostu. Spędzam w grze czasami dużo więcej czasu niż inni i wypełnianie tego czasu "rynkowaniem" się jest dla mnie dużym elementem gry. Nie powiem że jestem w stanie sama w 100% zapewnić sobie ekwipunek, ale jestem na tyle samowystarczalna, że nie będę ciągle płakała, żeby klan coś mi dał. Potrzebuję klanu do dobrej zabawy i pomocy od czasu do czasu, nie do sępienia Smile

Pozdrawiam serdecznie,
Lorelai

Lorelai

Liczba postów : 2
Join date : 2015-02-04

Back to top Go down

Lorelai Empty Re: Lorelai

Post by badyl Wed Feb 04, 2015 4:56 pm

zapraszam na ts Smile

ts3.phxn.net kanal cytadela

badyl
Admin

Liczba postów : 108
Join date : 2015-01-09
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Back to top Go down

Lorelai Empty Re: Lorelai

Post by Lorelai Wed Feb 04, 2015 6:17 pm

Ok, siedzę na rekrutacji i czekam na sąd Wink

Lorelai

Liczba postów : 2
Join date : 2015-02-04

Back to top Go down

Lorelai Empty Re: Lorelai

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum