BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PODANIE SLOMIANY

3 posters

Go down

PODANIE SLOMIANY Empty PODANIE SLOMIANY

Post by slomiany Mon Mar 16, 2015 10:56 am

Witam serdecznie, mam na imie Kamil. Jestem doświadczonym graczem L2. Najwieksze doświadczenie mam we wczesniejszych kronikach ale w H5 rowniez grałem jednak bez wiekszych sukcesów. Chce wrócic do grania w L2 jednak juz nie typowo no-life a bardziej dla relaksu. Pochodze z woj. kujawsko-pomorskiego a aktualnie mieszkam w Gdańsku. Gre na tym serwerze zacząłem dziś (16.03.15). Wciągam również mojego szwagra do grania ktory mimo ze doswiadczony gracz MMO nigdy w L2 nie grał. Oboje robimy Abyss Walkera i na plecy box Warcryer. Szwagier ma na imie Artur Smile
1. Jak masz na imię? - KAMIL
2. Ile masz lat? - 26 Sad
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych?Jaki posiadasz aktualnie lvl? - Gram AbyssWalker(26lvl) Szwagier ma rowniez AW(26). posiadamy BOX WC 28
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? - ok 7-8 lat
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Jesli akurat w dany dzien moge grac (praca) staram sie do 3 godzin. Eventy typu RB czy Siege maja u mnie pierwszeństwo i organizuje czas tak aby na nich byc.
6. Czy będziesz aktywnie korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Głownie nasłuch. Mieszkam z żona i czesto z nią rozmawiam gdy gram wiec nie chce zagłuszac Wam TS. Szwagier na pewno z TS korzysta.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? RPG CLUB, DEX, Abyss, Cerberus i kilka ktorych nie pamietam
8. W których klanach grałeś poprzednio? - OOW, BMF, PurpleHandGang reszta to małe klany.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Jak najbardziej.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu?
Oczywiście dlatego własnie lubie gre w klanie.
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice High Five Part 5? w skali 0-10, oceniam na 8.

Chciałbym również nadmienic ze w związku z niskim lvl postaci mozna je najpierw dodac do academy niezaleznie czy otrzymam akceptacje przyjecia do klanu.
PS. Nicki w grze slomiany, arkanoss, gaylord. Nie mam Premium Account więc jesli otrzymam PM to albo mialem odpisze albo dam inv do pt.

slomiany

Liczba postów : 1
Join date : 2015-03-16

Back to top Go down

PODANIE SLOMIANY Empty Re: PODANIE SLOMIANY

Post by Sitim Mon Mar 16, 2015 7:14 pm

serwy i klany znane wiec na plus

doswiadczenie tez na plus

"Wciągam również mojego szwagra do grania ktory mimo ze doswiadczony gracz MMO nigdy w L2 nie grał. " - mialem podobna sytuacje x lat temu Razz, tylko ze to ja bylem tym szwagrem Very Happy
Sitim
Sitim

Liczba postów : 90
Join date : 2015-01-12
Age : 32
Skąd : Wrocław

Back to top Go down

PODANIE SLOMIANY Empty Re: PODANIE SLOMIANY

Post by Monsieur Mon Mar 16, 2015 8:04 pm

"Monsieur
"Hools
"Niezlasztuka
"Sitim

i inni, próbuj łapać w grze po inva, grupa forum przyznana.

Monsieur
Admin

Liczba postów : 171
Join date : 2015-01-05

https://blackarmy.forumpl.net

Back to top Go down

PODANIE SLOMIANY Empty Re: PODANIE SLOMIANY

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum