BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SumeK - przyjęte

Go down

SumeK - przyjęte Empty SumeK - przyjęte

Post by Gość Fri Jan 16, 2015 6:50 pm

1. Jak masz na imię? Mam na imię Damian.
2. Ile masz lat? Liczę sobie już prawie 22 lata.
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Ogólnie razem z dwójką znajomych mamy zamiar zagrać 2 nuków (SPS, Necro) + EE (tj. xDumexo, złożył już podanie). Ja chce grac necro, a kolega sps złoży niedługo. Tak się umówiliśmy i tak zamierzamy grać. Chociaż jesteśmy skłonni przemyśleć jakieś inne ciekawe ustawienie.
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Hmm.. W L2 już gram od jakiś ponad 5 lat, z przerwami.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? W dzień powszedni tak ok.4-5h, a czasem wcale. Wiadomo mam życie prywatne i z góry mówię że nie jestem jakimś nolifem.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Zawsze i wszędzie.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Ostatnimi czasy głównie jakieś mid ratowe H5 i Interlude. Pamiętam z serwerów l2 ex, cerberus, na offie tez trochę grałem.
8. W których klanach grałeś poprzednio? Nigdy nie grałem w jakimś klanie dłużej niż jeden serwer.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Oczywiście, to podstawa w klanie.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Jak najbardziej, w miare możliwości będę pomagał rozwijać klan.
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? W sumie grałem na wszystkich kronikach oprócz HB, ale myślę ze sobie poradzę.

Gość
Guest


Back to top Go down

SumeK - przyjęte Empty Re: SumeK - przyjęte

Post by Gość Fri Jan 16, 2015 6:58 pm

Cieszę się, że zawita u nas kolejnych dwóch nukerów. Natomiast przed akceptacją Twojego podania chciałbym pogadać na TS. Zapraszam na serwer o poniższych danych:
Address: Phoenix-Network.pl
Kanał: Cytadela (pod kanał Rekrutacja)

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum