BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ves - przyjęte

Go down

Ves - przyjęte Empty Ves - przyjęte

Post by Gość Wed Jan 07, 2015 5:32 pm

Cześć,
1. Jak masz na imię? Paweł
2. Ile masz lat? 24
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Z tego co czytałem macie deficyt na manodajki ;d Zawsze odpowiadało mi granie supportami, w planie mam zrobić EE-ka.
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Jakoś od kroniki interlude, nie będę liczył ile to już lat bo się poczuje staro Smile
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Zależnie od wolnego czasu i chęci, 2h to pewnie takie minimum Smile
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Tak.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Zdecydowanie najwięcej czasu to polski off - Lilith poza tym to graveland, raidfight.
8. W których klanach grałeś poprzednio? Z większych to BMF, mniej znanych i być może już nie istniejących: Last Hope, HUNTERS.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Grając manodają to chyba moja główna rola Smile
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Tak.
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Trzeba będzie trochę odświeżyć wiedzę, ale to niewielki problem.

Gość
Guest


Back to top Go down

Ves - przyjęte Empty Re: Ves - przyjęte

Post by Monsieur Wed Jan 07, 2015 5:39 pm

Przyjemność grania dana klasa to podstawa wiec taki ee cieszy podwojnie Smile. +

Monsieur
Admin

Liczba postów : 171
Join date : 2015-01-05

https://blackarmy.forumpl.net

Back to top Go down

Ves - przyjęte Empty Re: Ves - przyjęte

Post by Gość Wed Jan 07, 2015 5:43 pm

Idealnie pasujesz do naszego klanu Smile EE... Wręcz cudownie... Co tu więcej gadać. Twoje podanie się zgadza i witamy w klanie Smile Co do odświeżania wiedzy, to się nie tyczy tylko Ciebie... Razz

Gość
Guest


Back to top Go down

Ves - przyjęte Empty Re: Ves - przyjęte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum