BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hao - przyjęte

Go down

Hao - przyjęte Empty Hao - przyjęte

Post by Hao[Necro] Tue Jan 06, 2015 5:09 pm

1. Jak masz na imię? Kacper
2. Ile masz lat? 18
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Pod długim zastanawianiu się mój wybór waha się między Zerkiem, a Necro. W swojej karierze głównie grałem supportami (BD,SwS, EE) dlatego też chciałbym spróbować czegoś nowego, aczkolwiek jestem w stanie dla dobra klanu zagrać jedną z klas wspierających.
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? 7 lat~
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Zależy od dnia, ale myślę że od 3 godzin w górę.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? W momentach niezbędny takich jak siege/pvp/rb/wypady klanowe etc. W trakcie gry solo lubię posłuchać muzyki.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? NW, off, RaidFight, Evoke.
8. W których klanach grałeś poprzednio? AoF, Templarius, LegendaryKnights
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Nie pisałbym tego gdybym nie był. ^/_\^
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? #up
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Jest to kronika na której grałem najmniej, aczkolwiek od dłuższego czasu studiuje ją bardzo dokładnie.
Hao[Necro]
Hao[Necro]

Liczba postów : 55
Join date : 2015-01-06
Age : 27
Skąd : Wrocław

Back to top Go down

Hao - przyjęte Empty Re: Hao - przyjęte

Post by Gość Tue Jan 06, 2015 6:09 pm

Świetnie. Witamy w klanie. Co do pytania 9 i 10 to faktycznie formalność, bo chyba nikt by w ogóle nie zaczynał pisać podania, żeby odpowiedzieć nie. Ale niektórzy na te pytania odpowiadają dosyć dziwnie i o takich również od razu mam inne zdanie i biorę pod celownik... Co do postaci to na HB raczej nukerzy mają przewagę. Także z tych dwóch postaci lepiej skłoń się ku necro. Natomiast oczywiście to ty decydujesz ostatecznie. Pozdrawiam i dzięki, że wbiłeś Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum