BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bvp - przyjęte

2 posters

Go down

bvp - przyjęte Empty bvp - przyjęte

Post by Gość Sun Jan 18, 2015 10:58 pm

1. Jak masz na imię? Adrian
2. Ile masz lat? 19/20
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Widze ze potrzeba wam SE wiec moge grac SE
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Jak dobrze pamietam od polowy 2005 roku.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Obecnie okolo 1-4h czasem jak sie wolny dzien znajdzie to moze i caly dzien.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Tak lecz mikrofonu nie posiadam dawno temu zalany browarem.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Survival/Renewal/Alexandria/Dragon Network/Crimson
8. W których klanach grałeś poprzednio? alcoholic jak dobrze pamietam dawno temu, polish terror czy jakos tak i jeszcze jakis czas armia boga.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Jesli bede potrafil to oczywiscie ze tak.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Mysle ze tak.
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Jak mam byc szczery to gralem tylko raz lecz strasznie mi sie na niej podobalo dlatego tez postanowilem tu zagrac.

Gość
Guest


Back to top Go down

bvp - przyjęte Empty Re: bvp - przyjęte

Post by Sitim Sun Jan 18, 2015 11:27 pm

SE przyda sie Smile, a mikro w tesco itd za 5-10 zł są wiec jakby taki skromny zakup niebylby problemem to byloby super Smile (ja osobiscie smigam na sluchawkach doslownie zlamanych w pol Very Happy, pooklejanych szara tasma ;P, ale wazne ze sa Razz)

ale ogolnie na +
Sitim
Sitim

Liczba postów : 90
Join date : 2015-01-12
Age : 32
Skąd : Wrocław

Back to top Go down

bvp - przyjęte Empty Re: bvp - przyjęte

Post by Hao[Necro] Mon Jan 19, 2015 8:46 am

Skąd ja znam ten nick...? xD
Co do mikro to myślę, że do czasu zakupu możesz być na podsłuchu.
No i duży + za klasę.
Hao[Necro]
Hao[Necro]

Liczba postów : 55
Join date : 2015-01-06
Age : 27
Skąd : Wrocław

Back to top Go down

bvp - przyjęte Empty Re: bvp - przyjęte

Post by Gość Mon Jan 19, 2015 9:42 am

Cześć Adrian. Co do klasy to strzał w 10. Co do mikrofonu to faktycznie zakup taki jest wręcz wskazany (żebyś przynajmniej do zebrania klanowego - 21.01.2015r, 22:30 takowy posiadał). Zapraszamy więc na TS i do zapoznawania się z forum Smile Witamy w klanie.

Gość
Guest


Back to top Go down

bvp - przyjęte Empty Re: bvp - przyjęte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum