BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeBoY - przyjęte

2 posters

Go down

HomeBoY - przyjęte Empty HomeBoY - przyjęte

Post by Gość Fri Jan 23, 2015 2:32 pm

1. Jak masz na imię? --- Marcin
2. Ile masz lat? ----27
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? --- będę skłonny zagrać SWS a czykolwiek jeżeli będzie taka potrzeba to i BP
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? --- zabawa z L2 zaczęła sie ..... z 10 lat temu.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? --- jeżeli mam dzień wolny to zdarza sie siedzieć po 6-8 h.  W ciągu tyg. zależy od zmiany i tego co musze zrobić w domu.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? ---- jak najbardziej.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? --- 4 lata spędziłem na l2ex. gdzie przez ponad rok trzymalem tam hero na mojej postaci. reszta to byly servery na około kilka miesięcy.
8. W których klanach grałeś poprzednio? --- klany... jezeli chodzi o l2ex to klan "chlewik" i "sfora" na pozostalych serverach bywało różnie czasem miałem własny klan a czasem doszedłem do ktoregoś. Tak czy inaczej nie grywam solo.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? --- Jeżeli jestem w stanie i nic innego nie robie to służe wiedza i pomocą.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? --- Wiadomo ze sam CL nie pociągnie klanu bez inicjatywy klanowiczy. Pewnie ze tak !!
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? --- Jeżeli chodzi o grę to moje doświadczenie jest duże a co do samej kroniki to jest ono niewielkie gdyż pominołem ta kronike podczas mojej przygody z L2.

To by było na tyle. Generalnie Pozdrawiam hey.

Gość
Guest


Back to top Go down

HomeBoY - przyjęte Empty Re: HomeBoY - przyjęte

Post by m3too[SE] Fri Jan 23, 2015 2:48 pm

Na tak. Pamiętam tą deske z exa Smile

m3too[SE]

Liczba postów : 41
Join date : 2015-01-06

Back to top Go down

HomeBoY - przyjęte Empty Re: HomeBoY - przyjęte

Post by Gość Fri Jan 23, 2015 2:56 pm

o proszę!! widze że niektórzy pamiętają jeszcze czasy ex-a.

Gość
Guest


Back to top Go down

HomeBoY - przyjęte Empty Re: HomeBoY - przyjęte

Post by Monsieur Fri Jan 23, 2015 3:05 pm

SWS jest okej, zmienię Ci nick na HomeBoY[SWS] - i od tej pory używaj tego przy logowaniu, zostaniesz dodany do grupy, przejrzyj tematy, zapoznaj się wstępnie, zapisz TS i do zobaczenia na starcie.

Monsieur
Admin

Liczba postów : 171
Join date : 2015-01-05

https://blackarmy.forumpl.net

Back to top Go down

HomeBoY - przyjęte Empty Re: HomeBoY - przyjęte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum