BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sinsay - przyjęte

Go down

sinsay - przyjęte Empty sinsay - przyjęte

Post by Gość Thu Jan 15, 2015 6:44 pm

1. Jak masz na imię? Damian
2. Ile masz lat? 18 , 16.02 będzie już 19
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? mam straszne "parcie" na grę łucznikiem + PP
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Od czasów popularności Gravelanda x666 czyli jakieś 3-4 lata z przerwami na inne gry.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? To zależy od ilości lekcji na drugi dzień (matura) ale pory wieczorowe jak najbardziej dostepne 19-23/24
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Obowiązkowo
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Graveland x666, x13, x4, później było wiele serwerów bez historii, gdzie gra kończyła się po 4-5 miesiącach upadkiem serwera.
8. W których klanach grałeś poprzednio? Klanów było wiele lecz takich które przetrwały 2-3 serwery było tylko nie wiele i to na początku mojej kariery z L2 wiec żadnej nazwy sobie teraz nie przypomnę.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Na tyle ile będę w stanie.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Po to chcę dołączyć do klanu aby coś się działo w miłej atmosferze + TS'em a nie ciągłe smutne, samotne expienie po nocach Smile
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound?
Co do gry:
newbie << ja << strasznie ogarnięty gracz
Wiele wiem i ogarniam ale zdaję sobie sprawę, że wiele jeszcze sie mogę dowiedzieć. W końcu od czego są ludzie z klanu Smile
/// Dałbym sobie takie mocne 3+.
Co do kroniki:
Nie wiem za dużo co do samej kroniki, lecz jest to kwestia doczytania bądź dopytania Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

sinsay - przyjęte Empty Re: sinsay - przyjęte

Post by Gość Thu Jan 15, 2015 6:59 pm

Witamy w klanie łucznika Very Happy Dobrze, że robisz PP, gdyż póki co nasz klan składa się głównie z magów i supportu właśnie pod klasy magiczne. Nie mniej łucznik też jest mile widzianą klasą w naszym klanie (tym bardziej, jeśli ta klasa Tobie akurat najbardziej odpowiada). Zapraszamy na TS i do zobaczenia w grze Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

sinsay - przyjęte Empty Re: sinsay - przyjęte

Post by Gość Thu Jan 15, 2015 7:01 pm

Dziękuję za przyjecie.
PS. Mam problem z rejestracja na forum l2Citadel
Code:
Name one of the cursed weapons. Hints: Za*****, Akam****
Hints: Zahada chyba ale to drugie?Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

sinsay - przyjęte Empty Re: sinsay - przyjęte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum