BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durdanel - przyjęte

Go down

Durdanel - przyjęte Empty Durdanel - przyjęte

Post by Gość Sat Jan 17, 2015 5:54 pm

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu stworzyłem temat:)
1. Jak masz na imię? Łukasz
2. Ile masz lat? 24
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Zastanawiam się poważnie nad daggerem lub jakimś supportem(ol,ee,bish). Wszystko zależy od tego jaka komunikacja będzie w klanie i w jakich godzinach będę mógł grać.
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Ile to już lat, coś koło 9 pewnie.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Wszystko zależy jak mi się grafik ułoży. Możliwe, że wieczorami 3-4h, a możliwe że nawet całymi dniami.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Nie widzę problemu, a raczej nie widzę sensu grania bez niego.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Takie bardziej znane to stary allseron, paradise, dex, rpgclub, passion, inova
8. W których klanach grałeś poprzednio? Trochę się tego przewinęło, plus nie mam pamięci do nazw. Hmm... OOWW przychodzi mi na myśl.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Pewnie.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Jak najbardziej.
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Ogromny czas spędziłem na starszych kronikach albo z drugiej strony na nowych, ale jako tako pamiętam jak ten hellbound operował 8/10?

Gość
Guest


Back to top Go down

Durdanel - przyjęte Empty Re: Durdanel - przyjęte

Post by Gość Sat Jan 17, 2015 10:09 pm

Od razu odradzam EE Smile Tylu ich jest już w naszym klanie, że szkoda gadać... OELów nigdy za mało więc śmiało możesz robić. Bishop tez mile widziany, na ostatnim miejscu dagger. Podanie się w całości zgadza, witamy w klanie i zapraszamy na TS: Phoenix-Network.pl, Cytadela, kanał Rekrutacja Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum