BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cichy - przyjęte

3 posters

Go down

Cichy - przyjęte Empty Cichy - przyjęte

Post by Gość Mon Jan 19, 2015 4:07 pm

1. Jak masz na imię: Paweł
2. Ile masz lat: 23
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Bishop / Sh
4. Od jak dawna grasz w Lineage II: od 2008 roku
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący: gra ma sprawiać mi przyjemność wiec browar ze znajomymi itp vs L2 to drugie wypada słabo. Jestem graczem własnego życia i lubię z niego korzystać. Mimo wszystko 4h oczywiście stare nawyki NoLife siedzą gdzieś w głębi i jak trzeba to i nocka dwie to pryszcz.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego: w dzisiejszych czasach to nie gra robi robotę lecz ludzie z którymi się gra , nie sądzę aby prawdziwy fanatyk L2 który chce grać w klanie mógłby grać bez Tsa!
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II: Abyss / Rpg
8. W których klanach grałeś poprzednio: moim ostatnim klanem który dobrze wspominam i serio fajnie się tam bawiłem był : OrzełBiały
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu: Z racji bisha  owszem taka już jego rola / sh farm mode on biorę całe pt supportu ja jeden mogę nap.erda.. Smile
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu: Myślę że gra pod siebie już dawno wyszła z mody , Ludzie już nie łapią się na itemy tak jak kiedyś , co do pytania tak owszem.
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound: większość czasu grałem na IL ale spokojnie ta kronika nie jest mi obca Smile
12. Mam na imię Paweł Lubię pić piwko , w aktualnym momencie nie pracuje gdyż przebywam na urlopie do odwołania a jak mi się znudzi siedzenie na dupie to wracam do UK gdzie aktualnie mieści się moja praca.
Kobitkę mam co koliduje czasami z L2 ale da się żyć pozdro.

Gość
Guest


Back to top Go down

Cichy - przyjęte Empty Re: Cichy - przyjęte

Post by Monsieur Mon Jan 19, 2015 4:09 pm

Bish wchodzi w grę.

Monsieur
Admin

Liczba postów : 171
Join date : 2015-01-05

https://blackarmy.forumpl.net

Back to top Go down

Cichy - przyjęte Empty Re: Cichy - przyjęte

Post by KamloT[Craft] Mon Jan 19, 2015 4:45 pm

Cichy jaki nick miałeś gdy grałeś w Orle? Bo ja w OB byłem praktycznie od początku Smile i pewnie się znamy, mój nick z OB to Zone Zoniacz

KamloT[Craft]

Liczba postów : 45
Join date : 2015-01-07
Age : 33
Skąd : Ostrów Wielkopolski

Back to top Go down

Cichy - przyjęte Empty Re: Cichy - przyjęte

Post by Sitim Mon Jan 19, 2015 4:58 pm

jesli to ten Cichy, ktorego znam (CichyZ) to jestem na +, jesli nie to tez na +
Sitim
Sitim

Liczba postów : 90
Join date : 2015-01-12
Age : 32
Skąd : Wrocław

Back to top Go down

Cichy - przyjęte Empty Re: Cichy - przyjęte

Post by Gość Mon Jan 19, 2015 10:09 pm

Potrzebujemy Bishopa... Jest ich u nas mało, także celuj w niego pierwszorzędnie Smile Co do podania to spoko, witamy w klanie i zapraszamy na TS. Pozdrawiam.

Gość
Guest


Back to top Go down

Cichy - przyjęte Empty Re: Cichy - przyjęte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum