BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lSawa - przyjęte

Go down

lSawa - przyjęte Empty lSawa - przyjęte

Post by Gość Tue Jan 20, 2015 7:13 pm

1. Jak masz na imię? Kamil (lub Kazik dla znajomych)
2. Ile masz lat? 25
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Zamierzam grać EE ale mogę oczywiście postarać się dostosować pod innych
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Ach grałem od C3 na prywatnych serverach a zakończyłem na Teonie Offie przy kronice Freya
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? uhhh naprawdę ciężko mi to określić z racji tego że pracuje po 10-11h dziennie 6 dni w tygodniu a do tego jeszcze inne obowiazki i hobby ale napewno około 3 h dziennie
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Yes ofc
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? kiedyś byłem fanatykiem l2 więc niemiałem żadnego stałego servera, po zownowaniu jednego wyruszałem lub wyruszaliśmy na następny nowo powstały.
8. W których klanach grałeś poprzednio? Grałem w paru klanach ale jedyny z którym się wiaże i spędziłem kawałek ,,historii,, to S51 (Squadron51)
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Yes ofc
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Yes ofc
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Z tego co pamiętam to na HB grałem tylko na serverze Reload (chyba) miałem hero w pierwszych miesiącach sorca albo sh ale już nie pamiętam dokładnie.

Gość
Guest


Back to top Go down

lSawa - przyjęte Empty Re: lSawa - przyjęte

Post by Gość Tue Jan 20, 2015 10:09 pm

Witaj w klanie Smile Co do EE to jest ich multum... Dawaj SE albo Nuka lepiej ew. OEL... EE w ostateczności. Pozdrawiam i zapraszam na TS Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum