BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morgo - przyjęte

Go down

Morgo - przyjęte Empty Morgo - przyjęte

Post by Gość Wed Jan 21, 2015 5:45 pm

1. Jak masz na imię? Łukasz
2. Ile masz lat? 20
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Jak w temacie. SH ogarnięty praktycznie do perfekcji, ale bardziej mnie interesuje gra SK, tu do perfekcji trochę brakuje.
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Od koło 5 lat.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Różnie, gdyż aktualnie studiuję medycynę i z czasem momentami bywa ciężko, ale przynajmniej 1.30 h dziennie Smile
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Owszem o ile nie będę przeszkadzał współlokatorom w nauce.
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Bardzo długo grałem na Lineage2dreams 50x H5 (jako SH), na Bartz [OFF] oraz Exillium
8. W których klanach grałeś poprzednio? Black List, Husarzy
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Zawsze i wszędzie. Nawet liczyłbym na aktywne chodzenie na RB
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Jak najbardziej
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Na przyzwoitym poziomie, generalnie w walce SH vs SH zazwyczaj wygrywałem. Chociaż do tej pory grałem na H5 dużo więcej. W walce SK dopiero nabieram doświadczenia ale spokojnie sobie nim poradzę.

Gość
Guest


Back to top Go down

Morgo - przyjęte Empty Re: Morgo - przyjęte

Post by Gość Wed Jan 21, 2015 10:16 pm

Podanie się zgadza. Witamy w klanie i zapraszamy na TS Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum