BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mante - przyjęte

Go down

Mante - przyjęte Empty Mante - przyjęte

Post by Mante Thu Jan 22, 2015 9:23 am

Dzień dobry! Dziękuję za zainteresowanie podaniem Wink

1. Jak masz na imię? - Mateusz
2. Ile masz lat? - 25
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? - Mam zamiar grać Tytanem, oczywiście że dostosuję się do innych
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? - 6 lat
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? 6h
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? - oczywiście
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? - dex, abyss, stars, toxic i inne mid-rate "zabaweczki"-
8. W których klanach grałeś poprzednio? - NIE POWIEM bo się okaże, że ktoś kogoś nie lubi i będę miał lipę Smile
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? - a ryba ma nogi czy płetwy? oczywiście że tak
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? - chyba jednak płetwy Smile no jasne że tak!
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound?- 9/10

Od siebie? Gram dużo, w kilku klanach byłem. ZAWSZE używam tego samego nicku, bo nic nie mam za kołnierzem i zawsze się staram grać, współpracować i szanować ludzi z klanu. Nie wejde na TSa pijany, nie będę opowiadał o cyckach koleżanki albo o tym jaki telefon kolega ostatnio wyszarpał starszej pani. Nie i cholernie tego nie trawię! Jeżeli ktoś kojarzy nick Mante, to kojarzy mnie.

Mante

Liczba postów : 1
Join date : 2015-01-22
Age : 34
Skąd : Wyspy

Back to top Go down

Mante - przyjęte Empty Re: Mante - przyjęte

Post by Gość Thu Jan 22, 2015 9:41 am

Witaj. Co do klanów to na prawdę nie masz się czego obawiać... Każdy ma za sobą jakąś przeszłość, ale nie po to się tutaj razem zjednoczyliśmy, żeby siebie na wzajem nienawidzieć. Co do tyranta, to musisz sobie zdawać sprawę z tego, że w naszym klanie są praktycznie sami magowie + support, więc musiałbyś sobie boxa zrobić lub jechać na buffie od CB (lub dogadać się z jakimś innym wojownikiem z naszego klanu, że zrobicie boxa na spółę. Nie mniej podanie się zgadza i witamy w klanie. Zapraszamy na zebranie klanowe dzisiaj o 11:00 rano. Pozdrawiam Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum