BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raiden - przyjęte

Go down

Raiden - przyjęte Empty Raiden - przyjęte

Post by Raiden[SPS] Sat Jan 10, 2015 3:55 am

1. Jak masz na imię? Piotr
2. Ile masz lat? 31
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Oczywiście zamierzam dostosować się do reszty. Klasy, którymi najchętniej zagram to SpS/SH/ES/BD ale chętnie zagram też tankiem (głównie DA) a jeśli zajdzie potrzeba mogę supportować. Jeśli chodzi o support to oprócz wspomnianego wcześniej BDka mogę zagrać Bishem lub PP.
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Zacząłem jakieś 10 lat temu ale miałem kilka przerw. W tym roku powróciłem po około 4 letniej przerwie.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? To zależy na którą zmianę idę do pracy ale generalnie 3-4h to będzie mój standard a niekiedy dam radę dłużej.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Jasne
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Najdłużej grałem na dawno już nieistniejącym polskim serwerze Existence, w tym roku grałem na Evoke.
8. W których klanach grałeś poprzednio? Legends (Evoke), nazw klanów z dawnych lat niestety niezbyt pamiętam
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Oczywiście.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Jak najbardziej
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Moje doświadczenie w grze oceniam na średnio zaawansowane. Podstawy znam bardzo dobrze, natomiast wciąż jest wiele rzeczy, których muszę się nauczyć. Na kronice Hellbound szczerze mówiąc będę grał pierwszy raz na poważnie (największe doświadczenie mam na Interlude) ale bardzo chętnie poznam tą kronikę.
Raiden[SPS]
Raiden[SPS]

Liczba postów : 34
Join date : 2015-01-10

Back to top Go down

Raiden - przyjęte Empty Re: Raiden - przyjęte

Post by Gość Sat Jan 10, 2015 5:11 am

Witaj. Masz przydatne klasy na celowniku. Przyda się każda z nich tak na prawdę. Wybór klas będziemy ustalać jeszcze ostatecznie na TS, zeby to mialo rece i nogi. Przede wszystkim wybierz to, czym Ci sie dobrze gra. Nie mniej twoje podanie zostalo przyjete, witamy w klanie i zapraszamy na TS Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum