BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

qerg - przyjęte

Go down

qerg - przyjęte Empty qerg - przyjęte

Post by Gość Sat Jan 10, 2015 1:24 pm

1. Jak masz na imię? Michał
2. Ile masz lat? 23
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Ofc mogę się dostosować  , aczkolwiek preferuje grę  SH/SPS .
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Myślę , ze około 8 lat , zaczynałem na eXistence c4 .
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? 2-5h
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Jak najbardziej będę korzystał .
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? eXistence , graveland , l2ex , rpg-club , lilith ... więcej już nie pamiętam Very Happy
8. W których klanach grałeś poprzednio? Katon, Order , Remedy , dalej były jakieś CP oraz mniejsze klany .
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Oczywiście
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Tak
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Raczej średnie , grałem może na 1-2 serwerach .

Gość
Guest


Back to top Go down

qerg - przyjęte Empty Re: qerg - przyjęte

Post by Gość Sat Jan 10, 2015 2:46 pm

Witaj Michał. Kolejny nuker... Widzę, że wiecie co dobre na Hellboundzie Smile Podanie spoko, witamy w klanie i standardowo zapraszam na TS.

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum