BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shock - przyjęte

Go down

Shock - przyjęte Empty Shock - przyjęte

Post by shock[SPS] Sat Jan 10, 2015 3:47 pm

Witam wszystkich:)

1. Jak masz na imię? Bartek
2. Ile masz lat? 29
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Jakiś nuker sps,necro bądź sh z uwagi na mój większy online Smile
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? od conajmniej 8 lat
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? 8h+
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Oczywiście, bez ts nie ma zabawy:)
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? nanaki, celes, abys, rpg club i wiele innych
8. W których klanach grałeś poprzednio? remedy, tribunal, apocalypse, aureus
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Po to składam swoją aplikacje do klanu aby właśnie innym między innymi pomagać
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Oczywiście
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Myśle że w skali od 1 do 6, będzie z 4+ Very Happy

Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojego podania

shock[SPS]

Liczba postów : 3
Join date : 2015-01-10

Back to top Go down

Shock - przyjęte Empty Re: Shock - przyjęte

Post by Gość Sat Jan 10, 2015 4:08 pm

Kolejny nuker... No ładnie. Martwię się, że zabraknie supportu bądź każdy będzie robił boxa jedynie na swoją wyłączność. Co do boxów (EE i SE głównie), to się jeszcze dogadamy. Mam nadzieję, że jeden box nie będzie tylko dla jednej postaci tylko się porobią grupki grających ze sobą wspólnie graczy, co odbije się pozytywnie na wzajemnej integracji oraz korzyściach dla obu klanowiczów (box będzie expiony przez 2 ludzi). Największa będzie kłótnia, kto robi 2 profe hehe. Nie mniej podanie w porządku i witamy w klanie. Najbardziej mi się podoba "bez ts nie ma zabawy". Mam nadzieję, że będziesz się trzymał tego, co powiedziałeś Smile Tak nawiasem mówiąc: jedno z lepszych podań i witamy w klanie mojego kolejnego imiennika (już drugiego, czyli jest trzech Bartków w klanie). Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum