BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zolf - przyjęte

Go down

Zolf - przyjęte Empty Zolf - przyjęte

Post by Gość Mon Jan 12, 2015 4:14 pm

1. Jak masz na imię? Mateusz
2. Ile masz lat? 24
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Tank albo BD
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? od c4 jednak ze sporą przerwą która trwała prawie 3 lata
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? z 3h zawsze sie znajdzie
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Oczywiście
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Dawno to było ale zaczynałem od Nanaki , Abyss , Dex i wiele mniejszych ktorych juz nie pamietam
8. W których klanach grałeś poprzednio? Jako że od prawie 3 lat nie grałem to ciezko powiedzieć w jakich klanach spedzilem wiecej czasu . Kiedyś była Enigma z którą grałem dłuższy czas . A tak to z grupką znajomych zawsze graliśmy ze sobą
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Tak
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Oczywiście
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? średnio

Gość
Guest


Back to top Go down

Zolf - przyjęte Empty Re: Zolf - przyjęte

Post by Gość Mon Jan 12, 2015 4:38 pm

Spoko. Możesz zrobić BD lub Tanka. Może nawet lepiej BD. Witamy w klanie Smile Zapraszamy na TS i do wzięcia udziału w ankiecie na wybór nazwy klanu Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum