BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitim - przyjęte

Go down

Sitim - przyjęte Empty Sitim - przyjęte

Post by Sitim Mon Jan 12, 2015 5:41 pm

1. Jak masz na imię? Tomek
2. Ile masz lat? 23
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? najprawdopodobniej EE, bo jak gra klanowa, to klanowa (zdecydowanie najwięcej swojego czasu w l2 grałem na mainie supportem. Często jednak mówie sobie: "Nie, tym razem grasz jakimś nukiem i kropka!", jednak po długim namyśle, ciągnie mnie do gry na mainie supportem. I tak prawie zawsze.., nie inaczej chyba tu będzie
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? 7 lat z przerwami
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? 2-3h, bo wiadomo, praca, studia, zycie prywatne, z ręsztą pewnie nie jestem jedyny
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? mój "rytuał" odpalania gry: 1. TS, 2. L2, więc - tak, będę korzystał z głosowego komunikatora klanowego
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Graveland, l2ex, l2cerberus, Dex, ruskie interludy, BFDE/R, wymieniać dalej?
8. W których klanach grałeś poprzednio? To może z tych większych: Pretorianie, BMF, KolczasteAnioły, Insane, ForLeaders (UKR), BloodBrothers, itd itp..
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Jeśli tylko będę w stanie to z przyjemnością i to nie tylko dając manę
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? na tym chyba polega gra klanowa, prawda?
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? najwięcej grałem na interludzie, hellbounda też poznałem, jednak to było dawno, więc temat wymaga lekkiego odświeżenia

A tak coś od siebie: Bardzo mi się spodobało poważne podejście autorów tej inicjatywy jaką jest założenie klanu. Rzadki widok, szacun (i nie, nie podlizuje się.)


Pozdrawiam
Sitim
Sitim
Sitim

Liczba postów : 90
Join date : 2015-01-12
Age : 32
Skąd : Wrocław

Back to top Go down

Sitim - przyjęte Empty Re: Sitim - przyjęte

Post by Gość Mon Jan 12, 2015 5:54 pm

Witamy w klanie Sitim. EE to strzał w dziesiątkę. Przydasz się zdecydowanie. Co do twojego rytuału to możesz już spełnić swój pierwszy punkt... Grałem na wszystkich twoich serwerach. Fajnie, że wbiłeś i słyszymy się na TS Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum