BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feyrathon - przyjęte

Go down

Feyrathon - przyjęte Empty Feyrathon - przyjęte

Post by Feyrathon[EE] Mon Jan 12, 2015 6:26 pm

1. Jak masz na imię? Szymon
2. Ile masz lat? 23
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? EE(na sube chcialbym Necro, moze TK)
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? Podstawowka Wink
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? 3-4h (weekendy prawdopodobnie więcej, ale tylko te w których nie studiuje .... w pracy niestety jestem z dojazdami od 6:00 do 18:00)
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Why nut?
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? L2 Plantet (c1) , L2 Hobby, Dex (kilka wcielen), BFDR, Hydra
8. W których klanach grałeś poprzednio? Tsunenori(BFDR) + pare CP
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? W sensie że socjalizm dla nich budować ? Trzeba by było lepiej pomoc zdefiniować, ale generalnie - guys .... its a clan Smile
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Chciałbym, ale podejrzewam że bede ograniczony czasowo - ale w miare mozliwosci, czemu nie
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Lepiej sie czulem z Interludem ... I przyznaje sie bez bicia że mam teraz powrot do L2, po około 3 latach bez grania. Licze na pomoc w tej kwestii. Jedyne co wiem to że w tej kronice Nukerzy > all Razz

Feyrathon[EE]

Liczba postów : 15
Join date : 2015-01-12

Back to top Go down

Feyrathon - przyjęte Empty Re: Feyrathon - przyjęte

Post by Gość Mon Jan 12, 2015 6:32 pm

Kolejny EE... Świetnie! Nigdy za mało. Zawsze każdy nuker będzie miał party. Ciesze się, że wbiłeś i zapraszamy na TS Smile Głosuj również na nazwę naszego klanu (dokop się to znajdziesz temat) Smile Pozdrawiam.

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum