BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koee - przyjęte

2 posters

Go down

Koee - przyjęte Empty Koee - przyjęte

Post by Koee[KOT] Tue Jan 13, 2015 12:02 am

1. Jak masz na imię? Mateusz
2. Ile masz lat? 22
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Warlock
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? c3
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? 3-4h
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Naturalnie
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? L2 Evoke, L2 Mid, L2 Elite
8. W których klanach grałeś poprzednio? Głównie CP, ale clan to:  EinhasadTemplars
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Jeśli oni wyraża chęci pomocy wzajemnej to oczywiście, że tak.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Oczywiście, jednocześnie ja też na tym będę korzystał w późniejszy etapie gry (clan skill etc).
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Najlepsze czasu L2 to  C4 - Interlude, ale po 10 latach ciulania tego samego czas na rozwinięcie skrzydał i szukaniu większej rozrywki. Hellbound znam tylko z tego co wyczytałem będzie to mój pierwszy server o tej oto kronice,

Koee[KOT]

Liczba postów : 5
Join date : 2015-01-12
Age : 30
Skąd : Polska

Back to top Go down

Koee - przyjęte Empty Re: Koee - przyjęte

Post by Mamusa[PS] Tue Jan 13, 2015 12:54 am

Mój człowiek, zdecydowanie na tak! Wink

Mamusa[PS]

Liczba postów : 23
Join date : 2015-01-06

Back to top Go down

Koee - przyjęte Empty Re: Koee - przyjęte

Post by Gość Tue Jan 13, 2015 8:30 am

Sorry za bana za nick, natomiast akurat w tym momencie ktoś trollował nasze forum i podejrzałem, że twoje konto jest jego kolejnym. Dobrze jednak, że wróciłeś już z normalnym nickiem. Warlock, no ładnie Smile U nas jest zdecydowana przewaga magów, natomiast przydasz się do party mele, które również powstaje (poszukaj na forum). Witamy w klanie Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Koee - przyjęte Empty Re: Koee - przyjęte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum