BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OverOn - przyjęte

Go down

OverOn - przyjęte Empty OverOn - przyjęte

Post by Gość Tue Jan 13, 2015 12:38 am

1. Jak masz na imię? Krzysiek
2. Ile masz lat? 19
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? Zamierzam pograć Tyrkiem/Deską ze względu na doświadczenie grania tymi postaciami.w ewentualności sh.
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? 6 lat.
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Na to pytanie nie jestem wstanie jednoznacznie odp, ale staram się grać przynajmniej 3-5h.
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Brak komunikatora jest jak piwo bez alkoholowe ;D
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? L2Graveland (x4/13). L2Extreme na obu ponad rok. później zaczęło się granie na midach/high które stały nie więcej jak 3 miesiące i tak w kółko...
8. W których klanach grałeś poprzednio? BMF/Mroczni/Immortals/GoldenWolfs/OverDose/DarkEmpire reszta to mało znaczne klany.
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? Pomogę na tyle na ile dam rady.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Tak
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Większość swojego czasu spędziłem na H5 albo int. więc jedynie co się zmieniło to działanie paru skillów oraz przypomnienie sobie questów.
Ogólnie o L2 wiem sporo a nawet bardzo dużo.

Gość
Guest


Back to top Go down

OverOn - przyjęte Empty Re: OverOn - przyjęte

Post by Monsieur Tue Jan 13, 2015 12:44 am

Poczekaj na kolegów, którzy planują zrobić melee PT, niech się wypowiedzą.

Monsieur
Admin

Liczba postów : 171
Join date : 2015-01-05

https://blackarmy.forumpl.net

Back to top Go down

OverOn - przyjęte Empty Re: OverOn - przyjęte

Post by Gość Tue Jan 13, 2015 5:10 am

Nareszcie mele jakiś, oczywiście z mojej strony jak najbardziej na tak obie klasy mile widziane a co do szczegółów pogadamy jak już lider cie zaakceptuje na tsie Cool

Gość
Guest


Back to top Go down

OverOn - przyjęte Empty Re: OverOn - przyjęte

Post by Gość Tue Jan 13, 2015 8:36 am

No proszę kolejna osoba, która zagra mele. W naszym klanie powstaje party mele, więc będziesz miał z kim grać Smile Witamy w klanie i dogadaj się najlepiej z osobami, które robię melaczy Razz Standardowo zapraszamy na TS i do ankiety na nazwę klanu. Pozdrawiam Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

OverOn - przyjęte Empty Re: OverOn - przyjęte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum