BlackArmy


Join the forum, it's quick and easy

BlackArmy
BlackArmy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AriGold - przyjęte

Go down

AriGold - przyjęte Empty AriGold - przyjęte

Post by AriGold[SE] Wed Jan 14, 2015 3:35 pm

Witam wszystkich:)

1. Jak masz na imię? Marek
2. Ile masz lat? 25
3. Jaką klasą grasz / zamierzasz grać i czy możesz się dostosować do innych? EE/SE/CRAFT/NECRO
4. Od jak dawna grasz w Lineage II? od conajmniej 8 lat
5. Ile średnio czasu dziennie poświęcasz na grę w dzień pracujący? Studiuje, pracuje , od 18-22 bedę aktywny
6. Czy będziesz korzystał z głosowego komunikatora klanowego? Oczywiście
7. Na jakich serwerach spędziłeś najwięcej swojego czasu w Lineage II? Paradise Azure Roxy
8. W których klanach grałeś poprzednio? s51
9. Czy jesteś w stanie pomagać innym członkom klanu? biorąc pod uwagi klasy jakie zaoferowałem to po to będę.
10. Czy jesteś w stanie angażować się w sprawy klanowe związane z ciągłym rozbudowywaniem klanu? Oczywiście
11. Jak oceniasz swoje doświadczenie w grze i kronice Hellbound? Powiem szczerze, dalbym sobie 4- , ale to jest do nadrobienia.
Mam również kilka pytań do was ale zadam je po przyjęciu , dzięki z góry za rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam

AriGold[SE]

Liczba postów : 10
Join date : 2015-01-14

Back to top Go down

AriGold - przyjęte Empty Re: AriGold - przyjęte

Post by Gość Wed Jan 14, 2015 3:38 pm

Witam Smile Dzięki za szczerość. Już po twoim podaniu mogę wiele o Tobie się spodziewać, natomiast chciałbym przede wszystkim pogadać na TS. Co do klas, to każda wchodzi w grę i jest równo przydatna tak na prawdę. Wybierz więc tę, którą będzie Ci się najprzyjemniej grało... Craft = poświęcenie dla klanu drobne + duża kasa dla siebie
Necro = pvp, szybki exp
EE, SE = gra w party przede wszystkim / duo
Wybór należy do Ciebie. Natomiast będziesz miał zajęcie w naszym klanie każdą, z tych postaci. Pozdrawiam i witamy w klanie Smile

Gość
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum